Karabük’te bulunan üniversitemizi kazanan kız öğrencilerimizin son derece rahat etmesine ve kendilerini evlerinde hissetmesine yarayacak olan Yuvam kız yurdu en çok tavsiye edilen yurtlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle konfor olarak kızlarınızın son derece rahat olmasına ve güvende olmasına yarayacak olan kız yurdumuzun servis imkanın da bulunması anne ve babaların en çok dikkat çektiği konuların başında gelmektedir.

Konum olarak üniversiteye yürüme mesafesinde olmasına rağmen ikinci öğretimde öğretim gören öğrencilerin güvenli bir şekilde okula gitmesini ve yurda dönmesini sağlamak için servis imkanı da bulunmaktadır.

Karabük kız yurdu tavsiyeleri en iyisi hangisi?

Üniversitenin yakınında yer alan ve sunduğu hizmetler ile en çok tercih edilen yurtlar arasında yer alan Yuvam Kız yurduna kaydınızı yaptırmak için ellinizi çabuk tutmanız gerekmektedir.  2 kişilik odaların, 4kişilik odaların ve 6 kişilik odaların yer aldığı yurdumuzda size en uygun olan oda modelini seçmek için erken rezervasyon yaparak en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını yakalayacaksınız.

Karabük kız yurdu tavsiyeleri arasında en çok tercih edilen yurdumuzda sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri de sizlere sunduğumuz uygun fiyatlar arasında yer almaktadır. Öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını giderecek olan yurdumuzda 7/24 sınırsız internet hizmeti de bulunarak öğrencilerin istedikleri zaman bilgiye ulaşmaları sağlanmaktadır. İşte merak ettiğiniz yurdumuzun siz değerli öğrencilerin sunduğu hizmetler.

Comments are closed.