Karabük ilimizde üniversite okuyan öğrencilerin rahatlıkla sığınacakları bir liman olan Yuvam kız yurdu uygun fiyatları ile beraber siz değerli öğrencileri beklemektedir. Karabük kız yurdu önerileri arasında en çok tercih edilen yurdun farklı odalarından dilediğinizde en uygun fiyatlara kalabilirsiniz.

Üniversitenin hemen dibinde olan yurdumuzun güvenlik açısından 7/24 güvenlik elemanlarımız veya güvenlik kameraları ile gözetim altında olduğunu belirtmek istiyoruz. Oldukça yakın olmasına rağmen öğrencilerimizin daha rahat ulaşımını sağlamak için ücretsiz olarak servis imkanı da sunarak bu konuda hizmetlerimize aksatmadan devam ediyoruz.

Karabük kız yurdu önerileri

Karabük ilimizde üniversiteye yakınlığı, güvenliği ve son derece konforlu odaları ile en çok tercih edilen yurtlar arasında gelen yurdumuza kayıt yaptırmadan önce gezip görme şansınız bulunmaktadır. Farklı kişilerde kalınacak odaları bulunan yurdumuzun 2 kişilik odaları, 4 kişilik odaları ve 6 kişilik odaları bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinde de bu konuda bilgi almak için yapmanız gereken sitemizde bulunan oda resimlerini incelemek olacaktır.

Karabük kız yurdu önerileri arasında Yuvam Kız yurdunun özellikle sunduğu konforun sizlerin tamamen rahat etmesi için olduğunu ve öğrencilerimize özel ders çalışma odalarının da bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Farklı kişi sayıları ile kalan öğrencilerin daha rahat etmesi açısından oluşturulan etüt salonlarımızda sizlerde dilediğiniz zaman ev ortamını yakalamış olacaksınız. Karabük’ün en çok tercih edilen kız yurduna sizleri en kısa sürede bekliyoruz.

Comments are closed.